Kontakta Oss

FRÅGOR - BESTÄLLNINGAR - BOKNINGAR - ÖNSKEMÅL

 

Vi hoppas på att snart få ha dig och ert sällskap hos oss som gäst. Vår engagerade personal kommer göra allt för att ert besök ska bli minnesvärt och en härlig upplevelse oavsett om ni kommer för att handla eller äta.

 

Hör gärna av er med frågor och önskemål!

Beställningar endast per telefon, men mail går utmärkt för övriga frågor

 

Växel: 0455-36 50 07

Fax: 0455-36 51 07
rokeriet@blomlofs.se

Adress:
Blomlöfs Rökeri AB
Brömsebro
Rökerivägen 3
373 79 Fågelmara

VD

Ted Blomlöf

Tel: 0455-35 01 31
Mob: 070-667 39 50
ted@blomlofs.se

Vice VD

Andreas Forssell

Inköp/Försäljning/
Ekonomi

Tel: 0455-35 01 37
Mob: 072-578 30 90
andreas@blomlofs.se
ekonomi@blomlofs.se

Produktion

Tobias Roosling
Jimmy Andersson

Tel: 0455-36 50 07
tobbe@blomlofs.se
jimmy@blomlofs.se

Order

Marie Blomlöf

Tel: 0455-36 50 07
order@blomlofs.se

Butikssäljare

Ola Ragnarsson

Tel: 0455-36 50 07
ola@blomlofs.se